Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Památka ve špatném stavu
Datum nahlášení: 19.10.2015
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Bývalý teploměr (?) v šanovském parku je v hrozném stavu, byla by možná jeho oprava?
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsme předali na odbor školství, kultury a sportu, do jehož kompetence spadá tato památka. Jurčíková referent ODŽP