Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Keře zasahující do chodníku
Datum nahlášení: 19.10.2015
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Keře zasahují nad chodník, čímž omezují průchod "zkratkou" a pokud je zde zaparkované auto, průchod je obtížný (pokud je to ovšem městská komunikace?)
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.Tyto túje, které se nacházejí na městském pozemku v parku Kamenné lázně budou během listopadu - prosinec 2015 odstraněny a bude uvažováno o nové výsadbě, vhodných druhů.