Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící kus chodníku a chybějící obrubník
Datum nahlášení: 19.10.2015
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Cestou ze šanovského parku směrem na Prosetice (u restaurace Nostalgie) chybí obrubník (zámková dlažba se bez něj začíná hroutit) a o kousek dál chybí část chodníku, kdy místo něj je zde štěrko-blátová cesta.
Lokalita závady: U Kamenných lázní 657/5, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V jarních měsích bude provedena oprava.