Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník
Datum nahlášení: 19.10.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Díra v chodníku
Lokalita závady: ulice Edisonova, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.