Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadlá silnice
Datum nahlášení: 19.10.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: V Teplicích Sobědruhách, ul.Polní před domem č. 239 je propadlá vozovka přímo v jízdním pruhu v takové míře, že při vjetí do této díry autem při zde povolené rychlosti 30km/h škrtnete spodkem auta o vozovku. Vzhledem k šíři vozovky se této díře nelze vyhnout a jste nuceni do ni vjet. Prosím o opravu. Děkuji
Lokalita závady: Polní 239, Teplice, 415 10, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pravděpodobně se jedná o závadu na vodovodu, prověříme a zajistíme opravu