Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vysoký obrubník u přechodu
Datum nahlášení: 19.10.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Přechod před plaveckou halou má před sebou vysoký obrubník. Vzhledem k umístění v lázeňském centru města by bylo vhodné zvážit nájezdový obrubník.
Lokalita závady: ulice Jankovcova, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nejedná se o závadu. Připravujeme rekonstrukci této komunikace, v projektové dokumentaci budou řešeny dle platných předpisů - t.j. bez bariér.