Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přetékající koš
Datum nahlášení: 19.10.2015
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Přetékající koš, horem i spodem (vypadlé dno)
Lokalita závady: ulice Modlanská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předávám na dispečink svozové společnosti k zajištění nápravy.