Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Díra vedle chodníku
Datum nahlášení: 19.10.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Vedle chodníku je díra, na níž chybí poklop, stává se z ní popelnice
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.