Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Deratizace
Datum nahlášení: 19.11.2020
Kategorie závady: Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace holubů
Popis závady: Prosím o deratizaci a zasypání jámy od potkanů v ul. Prosetická. Nebezpečí pro psy a děti.. Kolem je plno z oken vyhozených potravin od lidí, kteří takto krmí potkany a holuby.
Lokalita závady: Pod Školou 248/13, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět byl předán deratizační firmě k provedení deratizace.
DOPLNĚNÍ INFORMACÍ:
na základě místního šetření deratizační firmy dne 20.11.2020 byla provedena pokládka nástrah do děr a kanalizace. Příčinou shlukování hlodavců je krmení holubů obyvateli přímo z oken panelového domu a pravděpodobně poškozená kanalizační přípojka. Určení vlastníka kanalizační přípojky bylo předáno společnosti SČVaK.
S pozdravem Bc. Tereza Havlínová