Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená síť
Datum nahlášení: 19.11.2020
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Dobrý den, na dětském hřišti je poškozená obvodová ochranná síť. Pevnost sítě, která byla na tomto hřišti použita je vzhledem k aktivitám naprosto nedostačující a proto došlo na mnoha místech k jejímu poškození a to zejména v okolí fotbalových branek. Dále je hřiště velmi znečištěno a to zejména jablky z vedle rostoucí jabloně. Děkuji za opravu.
Lokalita závady: Nová Ves, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. O poničení ochranné sítě vandaly jsme byli též informováni správcem hřišť. Jelikož se jedná o finančně náročnější opravu (bude muset být vyměněna celá ochranná síť), bude pravděpodobně realizována až s odsouhlasením rozpočtu města na rok 2021. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s..