Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Plaňky v rybníčku
Datum nahlášení: 19.12.2016
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Dobrý den,již několik týdnů jsou naházeny v rybníčku plotové latě z dětského hřiště.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Víme o nich, správce se byl u rybníčku podívat, ale teď v zimním období pro ně do vody nikdo nevleze, je tam voda dost hluboká.