Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Listi
Datum nahlášení: 19.12.2016
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Hromady listi pred domem a v okoli co Marius pedersen neuklidil.
Lokalita závady: ulice Hlávkova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne byla 15/12/2016 situace prověřena na místním šetření za účasti technika firmy Marius Pedersen, na místě nebyly nalezeny hromady listí.