Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Sklo na cestě
Datum nahlášení: 19.12.2021
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Na dvou místech na prostranství u Zahradního domu rozbité sklo, asi 5 metrů od zábradlí u domu.
Lokalita závady: U Zámku 525/1, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Střepy budou během dnešního dopoledne zameteny.