Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zničený kontejner na chodníku
Datum nahlášení: 19.12.2021
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: U zastávky MHD Plavecká hala je již řadu dní ohořelý kontejner na papírový odpad. Je třeba ho odstranit resp. nahradit novým.
Lokalita závady: Jankovcova, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno na dispečink svozové společnosti k odstranění a nahrazení novým.