Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neuklizený chodník znečistěný spadaným listím
Datum nahlášení: 20.01.2020
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: V Jugoslávské ulici, chodník kolem Arkadie je neuklizený, plný listí. Při mokrém chodníku je kluzký. Pravidelně tam chodí klienti Arkadie o berlích a již několikrát v minulosti jsem viděla jednoho klienta na mokrém listí upadnout.
Lokalita závady: Jugoslávská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Chodníky v Jugoslávské ulici byly zameteny dne 23.1.2020