Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek,odpadky
Datum nahlášení: 20.02.2016
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den, podél silnici od benzínové pumpy směr Nová ves je strašný nepořádek. Tato část určitě patří ŘSD.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nepořádek, na který upozorňujete se nenachází na pozemku ve vlastnictví Statutárního města Teplice. Vlastník pozemku bude písemně vyzván k udržování čistoty a pořádku na pozemku. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice