Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: špína v Krupské ulici
Datum nahlášení: 20.02.2017
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Výkaly na každém 2.metru, dlažba černá od špíny, odpadky vyházené z košů - ostuda lázeňského města!
Lokalita závady: Krupská 31/24, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Daniel Engel (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkuji Vám za hlášení. Smluvní společnosti zajišťující čištění města byl zadán požadavek na úklid (a nejen této ulice). Bohužel bude trvat několik málo týdnů než se zcela vypořádáme s důsledky období, kdy ležela sněhová pokrývka souvisle více jak 40 dnů, jenž znemožňovala provádění čištění ulic ve standardním rozsahu. Této situaci jistě nepřispěla "ohleduplnost" majitelů pejsků, ovšem to je již jiná stránka problému.
S pozdravem
Daniel Engel