Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Plny cistici kos v kanale
Datum nahlášení: 20.02.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobry den prosim o vyzvednuti cisticiho kose v kanele ulice libusina na strane u domu barev hned u sloupu . Odtokovy kanal jsem jiz vycistil ale ten kos neuzvednu.
Lokalita závady: část obce Řetenice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, nejedná se o závadu na komunikaci v majetku Města Teplice, komunikace je ve správě SUS Ústeckého kraje. Informaci předáme uvedené správě.