Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 20.02.2018
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: V ulici Lounská za poslední dva měsíce nikdo neuklízí, odpadky a hlavně skleněné střepy v zeleném pásu podél chodníku od křižovatky Ruská po křižovatku Americká.
Lokalita závady: Lounská 1037/16, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V zimních měsících uklízí chodníky v Lounské ulici ruční zametači pravidelně 1x týdně /úterý/ obě strany od Duchcovské po Litoměřickou. Vzhledem k častému výskytu odpadků v této lokalitě bude od 1.dubna 2018 navýšena četnost úklidu chodníků na 2x týdně. Nepořádek v zeleni předávám kolegyni ze životního prostředí.