Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Rozbitý chodník.
Datum nahlášení: 20.02.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Asfaltový povrch na cestě od Restaurace U Kozičky k Sokolovně je už dlouhodobě značně rozbitý a je otázkou času, kdy dojde, zejména ve večerních hodinách, k nějakému úrazu. Chtělo by to obnovit asfaltový povrch od schodů alespoň v delce 50 m. Fotku nejvíce poškozené části cesty přikládám.
Lokalita závady: U Hrádku ev. č. 1863, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po prověření zařadíme do plánu oprav. Oprava chodníku je zařazena na měsíc červen.