Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpadky kolem železničního přejezdu
Datum nahlášení: 20.02.2020
Kategorie závady: Neudržovaná zeleň, která není v majetku města
Popis závady: V ulici Emilie Dvořákové kolem železničního přejezdu je dlouhodobě velké množství odpadků.
Lokalita závady: Emilie Dvořákové, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Vážený pane Karlíčku,
děkuji za nahlášení podnětu. Pozemky, na kterých se odpad nachází jsou v soukromém vlastnictví. Péče o pozemky je povinností jejich vlastníka. Vlastník předmětných pozemků byl písemně vyzván k úklidu odpadu. Věřím, že k úklidu dojde v co nejkratším možném termínu.
Úklid byl proveden vlastníkem pozemku 9.4.2020
Pěkný den,
Bc. Tereza Havlínová