Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nestabilní strom
Datum nahlášení: 20.03.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Asi 2m od obytného domu je vysoky smrk kterému se vyvrací kořeny..Za domem ve Svojsíkově ulici 2394/21,Teplice
Lokalita závady: Svojsíkova 2394/21, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 22/3/2018 bude dřevina prověřena na místním šetření.