Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici Thámova 24
Datum nahlášení: 20.03.2022
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Dobrý den, opakovaně se v ulici Thámova objevují odpadky, konkrétně i u Našeho domu Thámova 24. Odpakdy se oběvují i u protějšího domu. Navíc v ul. Thámova / Skupova, se vedle domu bývalého Bonexu, kde je zatravněné prostranství, shlukují bezdomovci, kteří zničili opocení jmenovaného objektu a neustále tam nanášejí věci/bordel. Prosím o kontrolu objektu "Bonex", a jeho úklidu odpadků. Co se týče nanesených odpadků u našeho domu, jsem do teď uklízela, bohužel, teď to nelze, vždy jsme si bordelem naplnili popelnici a pak jsme nemohli vysypat naše odpadky. Děkuji Černá
Lokalita závady: Thámova, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů z pozemku ve vlastnictví města Teplice bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.. Odstranění odpadů z pozemků cizích vlastníku bylo předáno kolegyni Bc. Brzobohaté, která vlastníky písemně vyzve k udržování čistoty a pořádku na těchto pozemcích.