Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící odpadkový koš
Datum nahlášení: 20.04.2021
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Na cestě za rodinnými domi a teniskovými kurty na Valech (souběžná s ulicí Vladislavova) chybějí minimálně 3 odpadkové koše
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Doplnění odpadkových košů bylo předáno na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.