Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadlé dlaždice
Datum nahlášení: 20.05.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Propadlé dlaždice na chodníku před domem U červeného kostela 35/15
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zadáme k opravě.