Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpadky na zastávce MHD
Datum nahlášení: 20.05.2018
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Zastávka MHD Sobědruhy, směr Teplice, Bohosudovská ul.: nahromaděné odpadky a střepy v přístřešku zastávky, asi to nikdo neuklízí.
Lokalita závady: Bohosudovská 60, Teplice, 415 10, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Požadavek na úklid v zastávce byl předán úklidové firmě Marius Pedersen.