Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vraky na parkovišti
Datum nahlášení: 20.05.2019
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Ul. U Červeného kostela, na parkovišti u Penny Marketu stojí vraky dvou dodávek (jedna klasická, druhá skříňová) a jednoho OA (modrá Dacia), pravděpodobně ze servisu naproti? Zbytečně zabírají už tak chybějící parkovací místa pro zákazníky Penny Marketu a bistra.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pokusíme se kontaktovat zástupce PENNY, aby jako vlastník komunikace vozidla odstranili v souladu s §19 zákona č. 13/1997 Sb.,