Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vrak vozidla
Datum nahlášení: 20.05.2019
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Ul. Havířská (mezi křižovatkami s ulicemi Zemská a Gen.Svobody), v místě cca před rybářským svazem, dlouhodobě zaparkovaný vrak starého OA Peugeot, bílé barvy, bez RZ, předtím stál v ul. Zemská. Zbytečně zabírá parkovací místo.
Lokalita závady: ulice Havířská 583/7, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jelikož s vozidlem bylo hnuto (provozovatel vozidla či jiný uživatel), musí být zopakován celý postup dle §19 zákona č. 13/1997 S., (obeslání provozovatele - čekací lhůty).