Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neudržovaná část městské parcely 3552/40 - požadavek na odstranění náletů
Datum nahlášení: 20.05.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, na výše uvedené parcele, která přiléhá z boku k domu ve Svojsíkově 2335/11, požadujeme odstranění dvou tújí a náletových javorů, které přímo přiléhají k oplocení naší zahrady ve Svojsíkově 2104. Tato neudržovaná zeleň přesahuje z velké části do naší zahrady a znečišťuje jí. Děkuji za vyřízení. Vladimír Vodička
Lokalita závady: ulice Na spravedlnosti 2247/3, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude den 30/5/2019 prověřena na místním šetření.