Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená strouha
Datum nahlášení: 20.05.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Rozpadající se strouha - krajnice.
Lokalita závady: ulice Pod Doubravkou, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme a závadu zařadíme do plánu oprav