Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Dlouhodobě neoznačená díra v chodníku.
Datum nahlášení: 20.05.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Před domem na chodníku je již přes měsíc neoznačená díra hluboká asi 30cm, díra se zvětšuje.
Lokalita závady: ulice Masarykova třída, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla opakovaně označena značkou, kterou již dvakrát někdo odstranil. Závadu zařazujeme do plánu oprav v nejbližším možném termínu.