Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nebezpečný strom
Datum nahlášení: 20.05.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Strom je nebezpečné nahnuty a přerůstá do silnice a zakrývá veřejné osvětlení.
Lokalita závady: U Staré školy 155, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dřevina bude pokácena v období vegetačního klidu.
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena dne 26/5/2022 na místním šetření.