Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neosvětlená ulice
Datum nahlášení: 20.06.2017
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dobrý den,již druhý den,nesvítí lampy na Pražské ulici v Proseticích. Pohybují se tu bezdomovci a narkomani a k tomu ještě tma na ulici. Je to velice nepříjemné když chodíte večer z práce.
Lokalita závady: ulice Pražská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Na základě provedeného místního šetření bylo zjištěno, že byly vypadlé 2 pojistky a to 1x ve 22h dne 20.6.2017
vše je již v pořádku