Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Utržený závěsný truhlík na veřejném osvětlení
Datum nahlášení: 20.06.2017
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dobrý den,na Masarykově tř.č.21,23 před přechodem pro chodce/semafor/ je lampa veřejného osvětlení,na které je umístěn ve výšce závěsný truhlík s květinami.Tento truhlík se uvolnil a celý se otočil.Zemina padá na chodník.Děkuji za nápravu.Na zjišťování štítku nebyl čas neb to bylo viděno z auta.
Lokalita závady: Masarykova třída 449/23, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Bude zjednaná náprava.