Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neposekané trávníky
Datum nahlášení: 20.06.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Neposekané trávníky
Lokalita závady: Liberecká ev. č. 1968, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena na místním šetření 24/6/2021