Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící mlžítka na kropicích vozech
Datum nahlášení: 20.06.2022
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Při nástupu veder jezdí po Teplicích kropící vozy, které "jen" vylévají vodu na vozovku! Ano, je to lepší než nic, ale v jiných městech jsou vozy vybaveny mlžítky (viz. foto). Toto je jistě účinnější. Nebo je firma placena za hektolitry vody?
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Kropící vozidla jsou vybavená kropícím zařízením na přední části a mlžítkem na zadní části vozidla, stejně jako na Vámi přiloženém snímku. Na vozovku vyteče zbylá voda z cisterny pouze při konečné fázi - po kropení.