Stav zpracování: NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení: Chybí mříž, objekt se nachází v těsné blízkostí dětského hřiště; nebezpečí pádu.
Datum nahlášení: 20.06.2022
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Dobrý den, dovoluji si Vás informovat, že na pozemku města (č. p. 3674) v horní části vojenského krytu neboli větrací šachty chybí mříž. Jelikož se objekt nachází v těsné blízkostí dětského hřiště, existuje nebezpečí pádu nebo vstupu dítěte do nezajištěného prostoru. S přátelským pozdravem, Oleg Pypkin
Lokalita závady: Svojsíkova 2123/5, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, uvedený objekt se nenachází na pozemku Statutárního města Teplice.