Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník
Datum nahlášení: 20.06.2022
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Na chodníku v ul. A.Sochora těsně před křižovatkou s Trnovanskou jsou vytlučené dlažky.
Lokalita závady: Antonína Sochora 1870, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu zařazujeme do plánu oprav v nejbližším možném termínu.