Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Kašna Benešovo náměstí
Datum nahlášení: 20.06.2022
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: V bazénu kašny není téměř žádná voda. Je pouze u dna a čerpadlo vodotrysku je tak velmi hlučné.
Lokalita závady: Benešovo náměstí, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla nahlášena správci kašen společnosti Marius Pedersen a.s., která zajistí vyčištění bazénu a dopuštění vody.