Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Kontejnery na chodníku
Datum nahlášení: 20.07.2017
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Kontejnery na chodníku, bránící bezpečné chůzi. Nutnost vstupovat do vozovky. Závada neustále se opakující.
Lokalita závady: Štúrova 1262, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, kontejnery na odpad jsou zde nyní bohužel umísťovány na chodník z toho důvodu, že zpevněné plochy na boku všech tří panelových domů ve směru od Modlanské ul., kde byly nádoby na odpad umístěny doposud, jsou ve vlastnictví soukromé osoby. Ta si již dále umístění nádob na těchto pozemcích nepřeje. Vzhledem k tomu, že v majetku města je zde pouze chodník a komunikace není v současné době jiné vhodné řešení. Vyvíjíme snahu o vykoupení pozemků v dostatečné vzdálenosti, kde by mohla být do budoucna stanoviště pro nádoby na odpad vybudována.