Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Jízdní řády
Datum nahlášení: 20.07.2018
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Jak se mám dostat k označníkům s j. řády - na zastávce v Alejní ulici (směr Řetenice), když se nacházejí v rozkopaném prostoru za plotem. To se ti Číže zase povedlo!
Lokalita závady: Alejní, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jakub Číže (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Situace je řešena s dopravcem ARRIVA CITY s.r.o., jelikož je označník v jeho vlastnictví a úpravy zastávky/označníku v návaznosti na výkopové práce byly prováděny pouze ve spolupráci zhotovitele stavby a dopravce ARRIVA CITY s.r.o. Objednatelé dopravní obslužnosti, tj. statutární město Teplice nebo Ústecký kraj v této záležitosti nefigurují.
Dopravce byl na tuto skutečnost upozorněn a přislíbil vyřešení situace během pondělního dne (23.7.).
S pozdravem, Jakub Číže