HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 200720_3f5e


Stav zpracování: VYŘEŠENO


Název hlášení: Prekazejici keř

Datum nahlášení: 20.07.2020

Kategorie závady: Veřejná zeleň


Popis závady: Ne udržované keře které lákají fetaky k různým činnostem... (kalení pod okny, pomocovani fasády baráku, a všude použité jehly.


Lokalita závady: Zemská 1440, Teplice, 415 01, okres Teplice


Přiložená fotografie:

Fotografie závady

Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, keře budou v nejbližší době vhodně upraveny.
------------------------------------------------------------
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 23.7.2020 prověřena na místním šetření.