Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Olej a jiné provozní kapaliny na silnici.
Datum nahlášení: 20.07.2022
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Dobrý den, z autobusů parkujících na konečné lince 110 neustále něco vytéká. Dnes středa 20. července to už byly opravdu louže oleje. NEBEZPEČNÉ!!
Lokalita závady: V závětří, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Provozovatel MHD byl vyzván k nápravě.