Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlé keře
Datum nahlášení: 20.07.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Zdravím, na Trnovanské 1286 - 1291 jsou okolo domu přerostlé keře, které i prorůstají na přístupové chodníčky ke vchodům. Lidé se to tady snaží ostřihávat, aby to nebylo tak přerostlé...
Lokalita závady: Trnovanská 1290/28, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme dne 21/7/2022 na místním šetření.