Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadající se silnice
Datum nahlášení: 20.07.2022
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den chci nahlásit závadu propadající se silnice v Šanově. Při dešti se díra plní vodou a poškozuje nám následně fasádu na garáži nemluvě o tom když jdou zrovna kolem lidi tak jsou vždy ohozený. Bohužel jsem toho byl ne jednou svědkem. Děkuji za vaše řešení tohoto problémů Longauer
Lokalita závady: U Hadích lázní 1135/36, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme na místě a následně zařadíme do plánu oprav. Oprava provedena 3.8.2022