Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek u mobilní toalety
Datum nahlášení: 20.07.2022
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: U dětského hřiště si bezdomovci a narkomani udělali doupě z mobilní toalety. Okolo toalety je neustále nepořádek a je velice často navštěvovaná narkomany. U dětského hřiště je to nepřípustné. Děti koukají na narkomany a na bezdomovce jak do toalety a okolo nosí odpadky a užívají drogy. Někteří i v toaletě přespávají. Doufám v nápravu a posílení hlídek městské policie okolo dětského hřiště. Nejlépe mobilní toaletu odvézt, stejně jí užívají pouze pochybná individua.
Lokalita závady: Antala Staška 1707/3, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět jsem předala Městské policii Teplice, která provede kontrolu a pošle nám zprávu, zda jde vyřešit vámi popsaný problém s bezdomovci a narkomany. Pokud nebude zbytí, necháme mobilní toaletu odvézt. Děkuji Jurčíková OŽP MgM Teplice