Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vysoká tráva
Datum nahlášení: 20.08.2019
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Dobrý den, prosím o posekání trávy na hřišti v ulici Josefa Hory. Děkuji.
Lokalita závady: Josefa Hory, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tráva byla ve 34. týdnu správcem dětských hřišť posekána.