Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Blikající lampa
Datum nahlášení: 20.08.2019
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Lampa číslo 0029 u domu v Luční ulici č. 219 se neustále rozsvěcí a zhasíná nebo bliká.
Lokalita závady: Řetenice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.