Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neodvezení BIO odpadu
Datum nahlášení: 20.09.2017
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dne 18. 9. 2017 opět nebyl odvezen BIO odpad v Havířské ulici v Trnovanech a k odvozu nedošlo ani následující den 19. 9. 2017. Píši proto, že to není poprvé, ale jde o opakovanou záležitost.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, obdrželi jsme informaci z dispečinku svozové společnosti Marius Pedersen a.s., že z důvodu poruchy svozové techniky jsou v tomto týdnu se svozem bio odpadu ve skluzu a některé lokality budou ještě svážet dodatečně během dneška. Děkuji tedy za trpělivost a nechte prosím nádoby venku do jejich vývozu.