Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zakaz parkování
Datum nahlášení: 20.09.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Nebylo by od věci na vozovku u klece na kontejnery s odpadem namalovat na vozovku žlutou čáru tak jako je to jinde ve městě,nebot popeláři při vývozu mají zhoršený přístup a lidé musí stojící auto obcházet po vozovce
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, ale tato aplikace je zaměřená na "hlášení závad" typu poškozené dopravní značení, lavička apod.
Nicméně Váš podnět jsme přijali a bude posouzen.
Ke komunikaci s úřadem a jednotlivými referenty používejte, prosím, e-mail, telefon, dat. schránku nebo osobní kontakt.
Děkujeme za pochopení
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice